O nás


Jelikož Domov je tím nejdůležitějším místem na světě, chceme Vám přinést do Vašich domovů trochu kouzla a navodit krásnou atmosféru, ať se u Vás doma cítíte krásně.


Spousty z nás si pamatuje starou dobu našich babiček a čím jsme starší tím více vzpomínáme na časy které jsou nenávratně pryč a které ve většině případů v nás zanechaly krásné vzpomínky. 
 
Díky těmto vzpomínkám, lásce ke dřevu a domácím ručně vyrobeným věcem vznikla má myšlenka dát Vám něco originálního a spojit moderní dobu se starými prvky, což odpovídá právě stylu VINTAGE, který miluji a věřím, že i Vy si jej zamilujetePTÁTE SE PROČ ZROVNA CEDULKY?


Je to jednoduché, při zařizování nového bydlení pro naší rodinu jsem zjistila, že mi něco chybí, nějaké vhodné VINTAGE dekorace a také při přestěhování do starého domu jsme "bloudili" mezi všemi těmi dveřmi a nejen my, také návštěvy.


A tak vznikla myšlenka označit všechny dveře tak, aby nikdo nebloudil a také všechny děti našly své pokoje. Po dlouhém hledání na internetu jsem zjistila, že nic vhodného mému oblíbenému stylu VINTAGE, do kterého se snažím ladit celý dům, nikde nemůžu najít a pokud jsem něco našla, tak jedině výrobky v zahraničí, ale ty sebou nesou NÁPISY které nejsou v češtině... Takže, kde tyto cedulky najít? A takto vznikla první myšlenka...


A CO JMENOVKY NA DVEŘE...


Má velká záliba je DESIGN INTERIÉRŮ, RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU  a také jsem DETAILISTKA.
Když procházím v panelovém domě kolem bytů či kdekoliv jinde, první dojem jsou vstupní dveře. Spousty lidí je nemá vůbec označené a nebo mají "skvělé" retro plastové cedulky. Stále je to nic neříkající a pro mně nezajímavé.  


A proto mně napadlo vyrobit si něco vhodného mému stylu, s logem naší rodiny, co bude zdobit naše dveře. A druhý nápad byl na světě. Nyní můžou tyto krásné cedulky zdobit také Vaše dveře, stačí si jen vybrat z naší nabídky..... :-) TAK, NÁPADY MÁME A TEĎ JAK JE VYROBIT? JAK JIM DÁT TU SPRÁVNOU PODOBU...


Já vždy říkám - " VŠE JE JAK MÁ BÝT A VŠE K NÁM PŘIJDE V TU SPRÁVNOU DOBU" 


Když jsem začala polemizovat s těmito myšlenkami přišel mi do cesty jeden dávný příbuzný, se kterým jsem se neviděla asi 25 let, jelikož bohužel osud naše cesty kdysi v dětství rozdělil. 

Naše setkání po těchto dlouhých letech bylo velmi emotivní a radostné, že se konečně opět vidíme.

Zjistila jsem, že můj bratranec je nejen skvělý, milý, chytrý, galantní muž, manžel,

a otec, ale je také velmi schopný a pracovitý

Po nějaké době kdy jsme byli v kontaktu jsem se mu svěřila se svou myšlenkou, protože si ho velmi vážím a chtěla jsem znát jeho pohled na věc. A takto vznikla poslední, chybějící část, nyní již NAŠEHO příběhu...


Můj bratranec má správný stroj na výrobu a díky tomu vznikla naše rodinná výroba a naše rodinné vztahy se opět spojily...

BUDE NÁM CTÍ VÁS ZAPOJIT DO NAŠEHO RODINNÉHO PŘÍBĚHU A PŘEDAT VÁM NĚCO Z NÁS OBOU.

 


STÁLE SE BUDEME SNAŽIT ZDOKONALOVAT A PŘINÁŠET VÁM NOVÉ VĚCI A NÁPADY. 

NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT I VY VAŠE NÁPADY, CO BY JSTE UVÍTALI.


Budeme rádi a to je náš cíl, Vám zútulnit Váš domov ať máte své místo na světě kam se budete vracet nejraději a stejně tak věříme, že se budete vracet k nám.